استانداری ایلام

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خبرداد:

⭕️اجرای ۳۲۷ برنامه در هفته پدافند غیرعامل در استان ایلام

⭕️اجرای ۳۲۷ برنامه در هفته پدافند غیرعامل در استان ایلام

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خبرداد:
⭕️اجرای ۳۲۷ برنامه در هفته پدافند غیرعامل در استان ایلام

❑ مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام با اشاره به برنامه‌های هفته دافند غیرعامل در استان ایلام، گفت: ۳۲۷ برنامه طی این هفته در استان برگزار می‌شود.


📲|به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، سعیدرضا کریمیان با بیان اینکه برنامه‌های هفته پدافند از سوم تا دهم آبان‌ماه در سراسر استان ایلام برگزار می شود، اظهار کرد: در همین ارتباط ۳۲۷ برنامه مختلف در نظرگرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه فردا چهارشنبه زنگ پدافند غیرعامل در یک هزار و ۳۰۰ واحد آموزشی به صدا درخواهد آمد، اضافه کرد: همچنین با همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی چندین رزمایش و مانور در استان ایلام در طول هفته پدافندغیرعامل با حضور مسئولان ارشد استانی برگزار می‌شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام بیان کرد: نقاط ضعف و قوت استان ایلام در بحث پدافندغیرعامل در صنعت آب، برق و گاز استان ایلام نیز طی این هفته بررسی و انتظار می رود که چالش.ها و تهدیدات این بخش‌ها حل و فصل شود.

کریمیان یادآور شد: پدافندغیرعامل به عنوان یک عامل غیرمسلحانه به منظور کاهش آسیب‌ها، افزایش بازدارندگی، تقویت پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران یک امر همیشگی و دائمی است و بر همین اساس برنامه‌های پدافندغیرعامل در طول سال اجرایی می شوند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام گفت: هدف از اجرای برنامه‌های پدافندغیرعامل مصون‌سازی دستگاه‌های اجرایی و جامعه است و امیدواریم پدافند غیرعامل مورد توجه آحاد مختلف جامعه و مسئولان به عنوان یک عامل پیشگیرانه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بحث مصون‌سازی و پدافندغیرعامل در حوزه سایبری از سال گذشته در دستور کار قرار گرفته است، افزود: در استان ایلام هیچ‌گونه حمله سایبری گزارش نشده است.

کریمیان با اشاره به اینکه حوزه پدافندغیرعامل برای همه دستگاه.های اجرایی محتمل است، افزود: دستگاه‌های حوزه وزارت نفت، نیرو، بانک‌ها و حوزه  ارتباطات ممکن است بیشترین آسیب پذیری را در این حوزه داشته باشند که خوشبختانه عمده دستگاه‌های مرتبط، در زمینه پدافندغیرعامل پای کار هستند و اقدامات لازم را در این خصوص اجرایی کرده‌اند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام تصریح کرد: دستگاه های اجرایی و شهرداری‌های استان ایلام به منظور پیشگیری از خسارت‌های ناشی از سیلاب برنامه‌های مختلفی را در آستانه فصل بارندگی در دستور کار خود قرار داده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های پدافندغیرعامل در بحث مصون‌سازی در استان ایلام از سال گذشته تاکنون مورد تقدیر مسئولان ارشد کشوری قرار گرفته است.

🗓 سه‌شنبه  ۲ آبان‌ماه ۱۴۰۲ 
   @ostandari_ilam
                  ┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄
🔹️ پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام      
🔸اخبار و رویدادهای استانداری ایلام را در صفحات زیر دنبال کنید:
  🆔 @IlamProvince_news     :تلگرام
  🆔 @ostandari_ilam               :ایتا  ‌  
  🆔  @ostandariilam1              :بله ‌

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است