استانداری ایلام

آرشیو اخبار

استاندار ایلام

روز قدس مظهر بیداری، وحدت و همبستگی مسلمان علیه استکبار است

بسم الله الرحمن الرحیم در روزگاری که استکبارجهانی و ایادی کفر تلاش داشتند نام فلسطین را در صحفه تاریخ به فراموشی بسپارند، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس معادلات را به هم ریخت تا این ابتکار جاودان، ستم وارد شده بر مردم مظلوم فلسطین را هر سال به جهانیان یادآوری نماید و آغازی بر فروپاشی و اضمحلال ظلم و ستم در جهان شود.

‍ معاون سیاسی امنیتی استاندار:

مشارکت در انتخابات تعیین حق سرنوشت و دخیل شدن در قدرت سیاسی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، الیاس فتاحی در نشست ستاد انتخابات استان با بیان اینکه ایلام همواره جزو استان های برتر از نظر میزان مشارکت و حضور مردم در ادوار گذشته انتخابات بوده است، اظهار داشت: حضور پرشور و مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو توطئه دشمنان را خنثی و نقشه های آنان را نقش برآب خواهد کرد.

استاندار ایلام

بهره برداری از ۸ طرح رفاهی، آموزشی و پژوهشی ایلام همزمان با سراسر کشور با حضور رئیس جمهور، استاندار و معاون وزیر علوم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، امروز همزمان با افتتاح ۱۸۸ طرح دانشگاهی و حدود ۳۰۰ فضای آموزشی در آیین افتتاح طرح‌های ملی وزارت‌خانه‌های علوم و آموزش و پرورش با حضور رئیس جمهور در سراسر کشور، بهره برداری از ۸ طرح دانشگاه ایلام با حضور استاندار و معاون وزیر علوم و معاونین سیاسی و عمرانی استانداری در ایلام آغاز شد.

استاندار ایلام خبر داد:

با تصویب اعضاء مجمع تشخیص مصلحت نظام, مهران به "منطقه آزاد" ارتقاء یافت/تبریک به مردم شریف استان/مهران می توان گفت که این منطقه می تواند بعنوان پیشران توسعه کشور نقش آفرینی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری با عنوان این خبر خوش گفت: دقایقی پیش و با تصویب اعضاء مجمع تشخیص مصلحت نظام شهرستان مرزی مهران به "منطقه آزاد" ارتقاء یافت

معاون امورعمرانی

مدیریت بحران به عنوان یک دانش و علم ،به روز می تواند خسارات و تلفات حوادث طبیعی را به شدت کاهش دهد

مدیریت بحران علاوه بر دانش ،نیاز به مهارت نیز دارد و تا مهارت لازم برای اجرای دستورالعمل ها را نداشته باشیم به خوبی نمی توانیم در بحرانها ایفای نقش کنیم. دکتر کرمی افزود : مدیریت بحران یک کار جمعی است و با همکاری تمام دستگاه‌های ذیربط و دیگر ارگان ها می‌توان در بحران ها ایفای نقش کنیم.

معاون استاندار : پیشگیری مهمترین اصل در مدیریت بحران است

معاون استاندار : پیشگیری مهمترین اصل در مدیریت بحران است

معاون عمرانی استاندار ایلام با اشاره به اینکه پیشگیری مهمترین اصل در مدیریت بحران است،گفت:عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه مدیریت بحران استان بی بدیل بوده است. احمد کرمی معاون امورعمرانی استاندار ایلام در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام افزود:مدیریت بحران علاوه بر اینکه نیازمند دانش و مهارت و تجربه کاری است داشتن روحیه جهادی و عملیاتی را می طلبد.

استاندار ایلام

حفاظت از منابع طبيعي دفاع از منافع ملی است/برای صیانت از منابع طبیعی نیازمند تجهیزات سخت افزاری لازم هستیم/ایلام پیشقراول در حوزه جنگل کاری، آبخیزداری و مبارزه با بیابان زدایی در کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام دکتر محمد نوذری صبح امروز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه با دكتر منصور معاون وزیر و رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل امور اداری و مالی استانداری خبر داد:

انجام مصاحبه تخصصی از پذیرفته شدگان دو یا سه بابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام مصطفی محمدیان اظهار داشت: مصاحبه تخصصی از تعداد ۱۰۷ نفر از پذیرفته شدگان دو یا سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری که به مرحله مصاحبه دعوت شده اند در روزهای چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ لغایت جمعه ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ با رعایت کامل شیوه نامه های اجرایی و پروتکل های بهداشتی در محل جهاد دانشگاهی ایلام واقع در بلوار تعمیرکاری، خیابان فداییان اسلام انجام خواهد گرفت

معاونت اقتصادی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از راه اندازی سامانه فرصت های سرمایه گذاری در استان خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، جهانگیر رستمزاد در نشست بررسی و راه اندازی سامانه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان اظهار داشت: این  سامانه با همکاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان طراحی و راه اندازی شده است.

استاندار ایلام

طی حکمی از سوی استاندار آیت قیصربیگی به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان ایلام منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام طی حکمی از سوی استاندار ایلام، آیت قیصربیگی به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان ایلام منصوب شد.

استاندار ایلام

داشتن نیروی جوان، خلاق و پویا از مهمترین عوامل توسعه است/کرونا و تحریم ها دولت را در تنگنا قرار داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام محمد نوذری در نشست تجلیل ازجوانان استان با اشاره به لیالی قدر و تسلیت شب حزن انگیز ضربت خوردن مولی الموحدین امام علی ع اظهار داشت: در زوایای زندگی سیاسی امام علی ع سه رویداد مهم در تقابل ایشان بود و آنچه که باعث این جریانات و ضربت خوردن حضرت شد عدالت علی بود. 🗓 یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

استاندار ایلام

توسعه آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای نسل آینده است/ معلم ثروت آفرین است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری در آیین بزرگداشت مقام معلم که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری برگزار شد، با تبریک هفته معلم به معلمان، جامعه فرهنگیان و مجموعه آموزش و پرورش اظهار داشت: نوسازی مدارس در حوزه سخت افزاری و آموزش و پرورش در حوزه نرم افزاری خدمات موثر و مفیدی را برای توسعه و تحکیم پایه های دانش و ارتقائ علمی کشور فراهم می اورند.