استانداری ایلام

آرشیو اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام:

بسترهای اجرای قانون حقوق شهروندی در دستگاه‌های اجرایی استان مهیا شده است/تکریم ارباب رجوع و میز خدمت الکترونیک از مهم‌ترین اصول اجرای قانون حقوق شهروندی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام معروف بسطامی روز چهارشنبه ۱۵ مردادماه در نشست حقوق شهروندی با اشاره به این مهم که بسترهای اجرای قانون حقوق شهروندی در دستگاه‌های اجرایی استان مهیا شده است، اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع و میز خدمت الکترونیک از مهم‌ترین اصول اجرای قانون حقوق شهروندی است.

معاون سياسی و امنیتی استانداری ایلام:

سازمان های مردم نهاد در مناطق محروم استان نقش آفرینی می کنند/دستگاه های متولی در جهت ایجاد نشاط اجتماعی در شهرستان هلیلان اقدام کنند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام صبح امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان وخانواده، از فعال سازی گروه های مردم نهاد در مناطق محروم استان خبر داد و گفت: گروه های مردم نهاد در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق محروم از جمله شهرستان هلیلان فعال می شوند البته در اجرای این راهبرد اولویت با سمن های بومی هست.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام

با بیان اینکه نرخ جدید ورود به پایانه مرزی مهران تعیین شد، گفت: بر این اساس نرخ ورودی تریلی، کامیون و وانت به ترتیب ۱۳۰، ۱۰۰ و ۸۰ هزار ریال تعیین قیمت شد.

جهانگیر رستم زاد روز سه شنبه در نشست توسعه صادرات غیر نفتی استان ایلام به تصمیم کمیته کارشناسی برای بررسی قیمت گذاری پایانه صادراتی صدف اشاره کرد و افزود: این کمیته پس از بررسی همه جوانب و اخذ قیمت از استان های همجوار دارای مرز مشترک با کشور عراق با افزایش ۳۰ درصدی قیمت ها موافقت کرده است.

در دیدار مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استان

در دیدار مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استان با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی کمک به مهاجرین آسیب پذیر استان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام؛ عبدالرضا حسن پور روز چهارشنبه ۱۴ مرداد ماه در دیدار با مستاجر گفت: بسیاری از اتباع و مهاجرین خارجی استان به لحاظ وضعیت موجود و بحث بیماری کرونا در وضعیت معیشتی خوبی به سر نمی‌برد و لزوم توجه به این قشر بسیار مهم و حائز اهمیت است.

استاندار ایلام در دیدار با وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد:

ضرورت ایجاد بسترهای فضای مجازی استان برای شروع سال تحصیلی در شرایط کرونایی

در این دیدار که زینی وند مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز حضور داشت، استاندار ایلام با اشاره به شیوع بيماري کرونا و لزوم توجه به آموزش به شیوه مجازی گفت: کرونا ضعف زیرساخت های آموزشی در حوزه فضای مجازی را آشکار و نمایان کرد و در این رابطه لازم است اقدامات مقتضی انجام گیرد.

معاون استاندار ایلام عنوان کرد:

از ظرفیت صنوف و بازاریان در کاهش آسیب های اجتماعی استفاده می شود/در این شرایط‌ سخت بکاربستن‌ استراتژی مشارکت‌های‌ مردمی‌ در مقوله های اجتماعی چاره کار است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری ایلام در نشست کمیته توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد استان با تاکید بر نقش و جایگاه گروه های مردم نهاد در شرایط امروز کشور، گفت: در این شرایط سخت که دولت و کشور با شدیدترین تحریم های ناجوانمردانه از یک طرف و از جهتی با وضعیت خطرناک کرونا مواجه است بیشتر بایست در کنار مردم بود و در رفع مسائل و مشکلات آنان اهتمام داشت.

جهانگیررستم زاد سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری شد

جهانگیررستم زاد سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، با حکم قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، جهانگیر رستم زاد سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام شد. رستم زاد، پیش از این مدیرکل دفتر و حوزه استاندار ایلام بود

استاندار ایلام

فوتی های کرونا در ایلام طی ۴۵ روز گذشته ۲.۲ برابر شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی شامگاه یکشنبه در سی و دومین جلسه ستاد استانی کرونا با حضور معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: رعایت مردم در ماه های اسفند تا خرداد مطلوب و قابل تقدیر بود اما با کاهش یافتن میزان ابتلا و مرگ و میرها در استان، مردم نیز در رعایت پروتکل های پیشگیرانه سهل انگاری کردند و همین امر موجب طغیان بیماری در تیرماه شد.

استاندار ایلام در دیدار اعضای هیئت رئیسه خانه مطبوعات استان:

در این شرایط سخت نیازمند امید آفرینی هستیم ....

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی شامگاه روز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه در دیدار اعضای هیئت رئیسه جدید خانه مطبوعات استان ضمن تبریک تشکیل خانه جدید مطبوعات و روز خبرنگار بصورت پیشاپیش، از زحمات اعضای سابق تشکر کرد و گفت: عرصه مطبوعات و رسانه حوزه بسیار خطیر و ارزشمندی است به ویژه در شرایط فعلی اهمیت و رسالت کاری این قشر زحمتکش دوچندان شده است.

دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در ایلام:

برای تقدیر و تشکر و بررسی مسایل و مشکلات به ایلام آمده ام/عملکرد ستاد استانی کرونا در ایلام موفق و قابل تقدیر است/عملکرد موفق دانشگاه علوم پزشکی استان دلیل کاهش مرگ و میر کرونا در ایلام

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در سی و دومین نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا که امروز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه به ریاست قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام برگزار شد عملکرد ستاد استانی مبارزه با کرونا موفق و قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: برای تقدیر و تشکر و بررسی مسایل و مشکلات به ایلام آمده ام.

استاندار ایلام

صحبت های مهم قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در سی و دومین نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا که با حضور دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه برگزار

کادر درمان در خط مقدم مبارزه با بیماری منحوس کرونا قرار دارد. ○ همه دولت و نظام تابع نظرات کارشناسی دوستان در سیستم بهداشت و درمان هستند. ○ به دنبال این هستیم که با اجرای کامل و دقیق مصوبات ستاد کرونا کاهش روند ابتلا و مرگ و میر بیماری کرونا در استان کاهش دهیم.

استاندار ایلام در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان:

رفع موانع تولید در سال جهش تولید وظیفه همگانی است/ایجاد تولید و اشتغال باید محور تمامی فعالیت‌ها در استان قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی صبح امروز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بر حمایت از بخش تولید استان تاکید کرد و گفت: رفع موانع تولید در سال جهش تولید یک ضرورت اصلی و یک وظیفه همگانی است و در این راستان لازم است از همه ظرفیت های استان استفاده شود.