استانداری ایلام

آرشیو اخبار

قیصربیگی مدیر کل روابط عمومی استانداری ایلام

مطالبه‌گری استاندار ایلام الگوی موفق ملی در کشور

واضح است که یکی از دستاوردهای مهم و بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید در استان ایلام انقلاب در ساخت و ساز مسکن به ویژه برای محرومان بوده است.

معاون استاندار ایلام:

مشکلات و گره های ترافیکی راه‌های استان اولویت بندی شود/ در تعریف پروژه‌های حوزه راه جمعیت استان را همان جمعیت اربعین ببینیم ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی ظهر امروز دوشنبه ۲۹ دیماه در کمیسیون ایمنی راه‌های استان خواستار اولویت بندی مشکلات و گره های ترافیکی راه‌های استان شد و گفت: در کمربندی شرقی ایلام نیاز به دو مورد دوربرگردان داریم.

استاندار ایلام در دیدار با وزیر کشور عنوان کرد:

لزوم توجه به اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان/ضرورت بازگشایی بازارچه‌های مرزی/اتمام و تکمیل طرح های مهم در حال انجام دولت در استان منتج به توسعه همه جانبه ایلام خواهد شد ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام صبح امروز دوشنبه ۲۹ دیماه با دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار و گفتگو کرد.

استاندار ایلام

نشست مشترک استاندار ایلام با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، شامگاه امشب یکشنبه ۲۸ دیماه در راستای پیگیری‌ خواسته ها و مطالبات مردمی نشست مشترک قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام با علی اکبر بسطامی و بهزاد علیزاده نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در تهران برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری

معاون استاندار بر عزم همگانی در ایجاد مرکز جامع معتادان ایلام تاکیدکرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری روز شنبه ۲۷دیماه در نشست بررسی و برنامه ریزی ایجاد این مرکز با حضور معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور افزود: تاسیس این مرکز نقش مهمی در روند بهبود افراد معتاد و بازگشت آنها به شرایط زندگی عادی خواهد داشت که در این زمینه دستگاه های مرتبط باید همکاری لازم داشته باشند.

معاون استاندار ایلام:

کمبود کالاهای اساسی از طریق مرکز پیگیری می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، جهانگیر رستم‌زاد روز شنبه ۲۷ دیماه در نشست گفت و گوی بخش دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: با پایش، رصد و انعکاس به موقع مسایل و مشکلات، اکنون مشکلی در زمینه کالاهای اساسی مورد نیاز استان وجود ندارد.

آیت قیصربیگی مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام

مطالبه گری استاندار ایلام الگوی موفق ملی در سطح کشور

دولت تدبیر و امید در همان آغاز کار نشان داد که در ارتباط با تقسیمات کشوری نگاه سخت و ضابطه مندی نسبت به این مقوله بسیار مهم دارد. از آنجا که در دولت گذشته نسبت تقسیمات کشوری شاهد رویکردی بی رویه در ارتقای برخی مناطق کشور که گاهاً شرایط لازم را برای ارتقاء نداشتن بودیم در این دولت به همان اندازه در این رابطه سخت گیری شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام:

حضور دانش آموزان در مدارس اجباری نیست/مراسم ۲۲ بهمن در شرایط کرونایی بصورت نمادین و رژه خودرویی برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری روز شنبه ۲۷ دیماه در پنجاه و سومین نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا با عنوان این مطلب که بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا حضور دانش آموزان در مدارس زیر ۵۰ نفر که قرار است از اول بهمن ماه بازگشایی شوند، اجباری نیست، اظهار داشت: در مصوبه هفته گذشته قرار بود پایه های اول و دوم ابتدایی مدارس، در مناطق زرد و آبی بصورت اجباری بازگشایی شود اما هم اکنون حضور تمام مقاطع اختیاری است.

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار ایلام به کنگره ملی "عقیق و ارغوان"

استاندار و امام جمعه ایلام به مناسبت برگزاری کنگره ملی "عقیق و ارغوان" پیام مشترکی صادر نمودند.

بسم الله الرحمن الرحیم اندیشه‌های انسانی و میراث معنوی و مذهبیِ کهن سرزمین ایران اسلامی، در طول روزگاران، با هنرهایی اصیل و ارزشمند به عنوان ودیعه‌ای قدسی، حفظ، منتقل و متعالی شده است و حماسه‌ی حسینی علیه السلام در طول چهارده قرن، چشمه‌ای زایا و منبع ناب الهام، برای بهترین آفرینش‌های هنری و ادبی بوده است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری

مطالبه گری استاندار ایلام الگوی موفق ملی در سطح کشور

[ مطالبه گری، صرف نوشتن یک نامه آن هم بدون پیگیری نیست، بلکه یک پروسه پیوسته و مدت دار است که با سه فاکتو مهم آگاهی و تسلط به امور، شهامت و استقامت در پیگیری و منطق تمام کنندگی دنبال می شود ... ]

رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مبارزه با کرونا:

گول این اعداد و ارقام واین آرامش کرونا را نخوریم/کوچک ترین غفلت عواقب پشیمان کننده ای به دنبال خواهد داشت/با نقض کنندگان مصوبات ستاد کرونا برخورد جدی می شود...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، معروف بسطامی صبح امروز چهارشنبه ۲۴ دیماه در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مبارزه با کرونا با اشاره به آرامش نسبی که در این روزها در خصوص کرونا ایجاد شده است، گفت: گول اعداد و ارقام و این آرامش کرونایی را نخوریم، کوچک ترین غفلت، ما را به روزهای بحرانی باز می گرداند و آن عواقب پشیمان کننده ای به دنبال خواهد داشت!

سفر معاون امور عمرانی استاندار ایلام به شهرستان هلیلان

آینده هلیلان روشن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام به قصد بازدید از طرح ها و پروژه های هلیلان صبح امروز سه شنبه۲۳ دیماه به این شهرستان سفر کرد.