استانداری ایلام

آرشیو اخبار

استاندار ایلام در نشست فرمانداران؛

فلسفه وجودی همه ما مسئولان خدمتگذاری به مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام صبح روز شنبه ۳۰ مرداد ماه در نشست فرمانداران نوکری به مردم را افتخار مسئولان عنوان کرد و گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی در ارتباط با مردم متواضع باشند و بی واسطه در دسترس باشند.

آیت قیصربیگی مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام

چرا مدیران در گزارش عملکرد از دولت اسم می برند!

امروز در دولت تدبیر و امید کمتر کسی هست که اسم قاسم سلیمانی دشتکی را شنیده باشد و به راحتی از کنار جسارت، دوندگی و پیگیری های وی در دفاع از مردم بگذرد! او به خاطر همین دوندگی ها و تلاش های شبانه روزی مورد احترام ویژه مردم استان و دولتمردان است.

استاندار ایلام

برای توسعه ایلام به کمک همه ایلامیان نیاز است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی در نشست شورای مشورتی توسعه استان که با حضور اعضای شورا به اتفاق معاونین عمرانی و اقتصادی برگزار شد در ابتدا گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده استان، برنامه های در دست اقدام برای اربعین پیش رو، آخرین وضعیت زائر سرای ایلامیان در مشهد، آخرین نتایج سفر هیئت بلند پایه اقتصادی به استان و ... ارائه دادند و تاکید کردند: کارهای بزرگی در ایلام انجام گرفته و کارهای بزرگتری در استان شروع شده و یا در دست اقدام است که برای به ثمر نشستن آنها نیازمند همراهی و همدلی همه دلسوزان استان است.

استاندار ایلام

پروژه های اربعین هر روز پایش می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی عصر روز شنبه ۲۶ مرداد ماه در نشست ستاد اربعین با عنوان این مطلب که اربعین آبروی همه ما است گفت: ایلام در اربعین میزبان کشور است و بایست تمام تلاش خود را برگزاری شایسته این کنگره عظیم بکار ببندیم.

استاندار ایلام

۳۶۰ میلیارد تومان برای تملک املاک بالادست سد سیمره اختصاص یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی عصر روز شنبه ۲۶ مرداد ماه در نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان از اختصاص ۳۶۰ میلیارد تومان جهت تملک املاک بالادست سد سیمره خبر داد و گفت؛ وزارت نیرو بابت خرید املاکی که در تراز ۷۲۳ متر بالادست سد سیمره است ۳۶۰ میلیارد اختصاص داده است که به مردم منطقه پرداخت می شود.

استاندار ایلام

اسرا در سخت ترین شرایط تا آخر ایستادند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی صبح امروز شنبه ۲۶ مرداد ماه در مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به کشور که با حضور مسئولان استان و آزادگان برگزار شد، گفت: اسرا در سخت ترین شرایط تا آخر ایستادند و جایی هیچ راهی جز شهادت نداشتند جان خود را چون شهید حججی فدا کردند و پیام آور فداکاری در راه آرمان های انسانی شدند.

استاندار ایلام

هدف نظام ارزیابی مدیران حذف بروکراسی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی صبح امروز شنبه ۲۶ مردادماه در نشست شورای راهبردی توسعه مدیریت استان با اشاره به رتبه بندی نتایج عملکرد دستگاه های اجرایی در سال ۹۷ گفت: هرگاه توانستیم بین مردم و مسئولان ارتباط سهل و ساده و دوطرفه ای برقرار سازیم آن زمان است که می توانیم بگوئیم در امور موفق عمل کرده ایم.

استاندار ایلام

بارها در تریبون های ملی اعلام کرده ام کشور به ایلام و ایلامی مدیون هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی عصر روزجمعه ۲۵ مرداد ماه در دیدار با خانواده شهید سرافراز ابراهیم کاظمی، ایلام را نماد ایثارگری در کشور خواند و گفت؛ بارها در تریبون های ملی اعلام کرده ام که نظام دولت ها و کشور به ایلام و ایلامی مدیون هستند.