استانداری ایلام

آرشیو اخبار

استاندار

حضور سپاه در امر امداد رسانی وبازسازی مناطق سیل زده استان قابل تقدیر است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام صبح امروز چهارشنبه ۵ تیرماه سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه، دکتر محمد فرمانده قرارگاه خاتم وارد ایلام شدند و در بدو ورود به اتفاق استاندار ایلام به بخش ماژین شهرستان دره شهر سفر کردند تا در مراسم افتتاح پل وحدت آباد ماژین شرکت کنند

استاندار

سفر فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ایلام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، صبح امروز چهارشنبه ۵ تیر ماه سردار حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه به اتفاق دکتر محمد فرمانده قرارگاه خاتم به ایلام سفر کردند و مورد استقبال استاندار ایلام، مسئولان و مردم حاضر در فرودگاه قرار گرفتند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام:

استان ایلام جزو استان های پاک در زمینه مصرف مواد مخدر است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری با اعلام این مطلب گفت: نرخ شیوع اعتیاد در کشور ۵.۴ درصد است که این آمار در استان ایلام ۱.۹ درصد است

استاندار ایلام

در نشستی با حضور استاندارایلام مسائل و مشکلات کارخانه سیمان ایلام بررسی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، صبح امروز سه شنبه ۴ تیرماه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کارخانه سیمان ایلام با قاسم سلیمانی دشتکی استاتدار ایلام دیدار کردند.

استاندار

مدیریت اربعین تحت فرماندهی واحد در استان انجام شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه ۳ تیرماه در جلسه ستاد مرکزی اربعین که به ریاست ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور برگزار شد خواستار برگزاری کاروانی مراسم اربعین شد و گفت؛ مراسم اربعین ۹۸ از آنجا که با توجه به حدف ویزا پیش بینی می شود حجم به مراتب بیشتری زوار نسبت به سال گذشته از مرزهای کشور تردد کنند می طلبد توجه ویژه ای به این موضوع مهم انداخته شود.

استاندار ایلام

روند پرداخت تسهیلات به سیل زدگان ایلام شتاب گرفته است

به گزارش روابط عمومی استانداری ؛ سلیمانی دشتکی تاکید کرد بانک ها باید آمار عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات به مردم مناطق سیل زده را در هفته جاری به ۵۰ درصد برسانند. استاندار ایلام در ادامه تصریح کرد: مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان برای تملک زمین های کشاورزی باغات و منازل مسکونی اختصاص یافته که از این میزان حدود ۴۲ میلیارد تومان به مردم روستای چم شیر پرداخت شده است.

معاون اقتصادی استاندار

نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با هیات مدیره کارخانه سیمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، صبح دوشنبه ۳ مرداد ماه نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با هیات مدیره کارخانه سیمان برگزار شد.

در دیداراستاندارایلام با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر عنوان شد؛

پیگیری و انجام تعهدات شرکت کوثر در استان ایلام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در سلسله نشست های دوشنبه ۳ تیرماه پس از دیدار با مدیرعامل بانک ملت، دیدار با معاون ارزی بانک مرکزی، نشست با تعدادی از سرمایه گذاران حوزه صنعت، حضور در جلسه ستاد مرکزی اربعین، دیدار با معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، دیدار های جداگانه با رئیس و معاون سازمان برنامه و بودجه کشور سپس با اسکندری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر دیدار کرد.

استاندار ایلام

دیدار استاندارایلام با معاون سازمان برنامه و بودجه کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، عصر دوشنبه ۳ تیرماه قاسم سلیمانی دشتکی در ادامه دیدار های خود و در جهت پیگیری تصمیمات دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با پورمحمدی

استاندار ایلام

دیدار استاندارایلام با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در ادامه دیدار های خود در مرکز پس از دیدار با مدیرعامل بانک ملت، دیدار با معاون ارزی بانک مرکزی، نشست با تعدادی از سرمایه گذاران حوزه صنعت و حضور در نشست ستاد مرکزی اربعین عصر دوشنبه ۳ تیرماه با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کرد.