استانداری ایلام

آرشیو اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام:

۴۰۰ تن میوه برای بازار شب عید ایلام تامین می شود/دانش آموزان استان سرانه شیر دریافت می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حیدر نعمتی روز یکشنبه ۶ بهمن ماه در نشست ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: باید به فراخور نیاز نشست های تنظیم بازار در سطح شهرستانها توسط فرمانداران پیگیری و برگزار شود، فرمانداران بر قیمت کالا و خدمات در سطح شهرستان نظارت بیشتری داشته باشند.

در دیدار جمعی از بزرگان و معتمدین بخش چوار با استاندار ایلام اتفاق افتاد:

از تلاش ها و اقدامات قاسم سلیمانی دشتکی در پیگیری مطالبات مردم تجلیل بعمل آمد

در این دیدار تعدادی از بزرگان و معتمدین به نمایندگی از مردم بخش چوار به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و از زحمات و تلاش های استاندار ایلام در پیگیری مطالبات مردم بویژه طرح شهرستان شدن چوار و ایجاد بازارچه هلاله شمالی تقدیر و تشکر کردند.

استاندار ایلام

دهک های پایین جامعه را در تامین مسکن در یابیم/هدف و قاعده طرح مسکن مهر خوب بود اما در عمل به خوبی اجرا نشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز شنبه ۵ بهمن ماه در نشست شورای تأمین مسکن با تاکید بر این مطلب که بایست همه‌ی تلاش ما درجهت تأمین مسکن برای دهک های پایین جامعه بکار گرفته شود، تصریح نمود: با وجود برنامه های بسیاری که برای ساخت مسکن در کشور صورت گرفته اما هنوز برنامه مشخصی برای تأمین مسکن اقشار ضعیف جامعه ارائه نشده است.

استاندارایلام در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان :

حفاظت از منابع آب استان برای نسل های آینده ضروری است/بی‌نظمی در عالم مدیریت قابل قبول نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، صبح امروز قاسم سلیمانی دشتکی در نشست اعضای شورای حفاظت از منابع آب استان گفت: طرح های آبخیزداری و آبخوانداری خوبی در استان انجام شده که بایست با قدرت ادامه یابد.

خانم شیرخانی مدیر کل امور بانوان استانداری

رونمایی از سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده استان ایلام

در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان صبح روز شنبه بیست و هشتم دی ماه با حضور جناب آقای سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و سرکار خانم دکتر ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، از سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده استان ایلام رونمایی شد.

خانم شیرخانی مدیر کل امور بانوان استانداری

افتتاح بازارچه اشتغال زایی بانوان در ایلام با حضور خانم ابتکار معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام این بازارچه دارای ۱۶ غرفه فروش محصولات مختلف است که موجب اشتغالزایی مستقیم نزدیک به ۵۰ نفر از بانوان سرپرست خانوار شهر ایلام را فراهم کرده است. این بازارچه توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری ایلام ایجاد شده است.

استاندار ایلام

وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان ایلام را در مسیر توسعه قرار داده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی روز جمعه در یادواره سالروز عملیات والفجر پنج و گرامیداشت شهدای ایل شوهان اظهار داشت: اتحاد مردم و خدمتگذاران آنها در واحدهای مختلف باعث شده که ایلام استانی امن، بدون حاشیه و یکپارچه باشد.

استاندارایلام در جلسه شورای اشتغال استان:

اجرای طرح صندوق های خرد اشتغال زایی می تواند انقلابی در اشتغال استان ایجاد کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز چهارشنبه دوم دیماه در نشست اعضای شورای اشتغال استان گفت: گسترش صندوق های خرد اشتغال می تواند انقلابی در بحث اشتغال روستایی ایجاد کند و باید در این زمینه کارگروه تخصصی ایجاد شود و مسائل و مشکلات اجرای این طرح را پیگیری نماید و نظارت دقیقی بر اجرای آن نیز اعمال گردد.

استاندار ایلام

در ستاد بحران نبایست تحت تاثیر فضای احساسی تصمیم گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی #استاندار_ایلام عصر امروز جمعه ۴ بهمن ماه در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان خواستار دقت نظر در اعلام پیش‌بینی‌های هواشناسی شد و گفت: معمولا بر اساس این پیش بینی‌ها مردم و مسئولان برنامه‌ریزی می کنند، بنابراین لازم است در اعلام و صدور اطلاعیه های هواشناسی و مدیریت بحران دقت نظر بیشتر شود.

تجلیل شورای شهر ایلام از تلاش ها و پیگیری های استاندار ایلام

شهر ایلام نماد استان است/از تلاش های شورای شهر و شهرداری رضایت دارم/وحدت و همدلی ضامن توسعه و پیشرفت استان است/تنگ نظری آفت امروز برخی از مدیران استان شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، ظهر امروز چهارشنبه ۲ بهمن ماه اعضای شورای شهر و شهردار ایلام با قاسم سلیمانی دشتکی استاندارایلام دیدار کردند.

استاندار ایلام

مدیران تنگ نطر از سر راه سرمایه گذاری در استان برداشته می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در پنجمین نشست شورای معادن استان با تاکید بر همراهی و همکاری مجموعه مدیران از سرمایه گذاری در استان، هشدار داد: مدیرانی که در مسیر سرمایه گذاری مانع ایجاد می کنند از سر راه برداشته می شوند.