استانداری ایلام

پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی استانداری

پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی استانداری

 

 

 

 

 

                                                                                                          بسمه تعالی

  پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی استانداری ( فرمانداریها و بخشداریهای تابعه) 1399 نسبت به تحویل مدارک خود اظهاری خود بر اساس برنامه زمانبندی به کمیته بررسی مدارک مستقر در استانداری که متعاقبا اعلام می گردد اقدام نمایند.

       به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین­ الملل استانداری ایلام آقای بسطامی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع استانداری با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سال 1399 گفت؛ با توجه به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در مراجعه حضوری داوطلبان پذیرفته شده هشتمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی برای استخدام در فرمانداریها و بخشداریها و تحویل مدارک، برابر هماهنگی های به عمل آمده اخذ مدارک داوطلبان بر اساس جدول زمانبندی در پورتال سازمانی استانداری بصورت نوبت بندی صورت می گیرد و داوطلبان موظف به ارائه مدارک و مستندات در موعد مقرر می باشند لذا عدم مراجعه داوطلب در مهلت زمانی اعلام  شده به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می گردد.

آقای بسطامی افزود، در این راستا کمیته بررسی مدارک متشکل از مدیران دفاتر نظارتی استانداری و کارشناسان خبره و آگاه به قوانین و مقررات اداری تشکیل و مدارک خوداظهاری داوطلبان با حضور اعضاء  با اصل مدارک تطبیق و اعتبار سنجی شده و در سامانه درج خواهد شد که تأید و درج مدارک داوطلبان به منزله تأیید استخدام افراد نبوده و اعتبار سنجی نهایی از طریق سازمان اداری و استخدامی کشور صورت می گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع در ادامه بیان نمود، مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله ، محرز شود داوطلب به ‌اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

 • ایشان در پایان اضافه کرد مصاحبه تخصصی و سنجش حضوری شایستگی داوطلبان استخدام از نظر مهارت شغلی و ویژگیهای شخصیتی نظیر مهارت ارتباطی، علائق، استعداد یادگیری، ویژگی های روانشناختی و  بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و ...گام بعدی فرآیند استخدام می‌‎باشد که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد .

 

         اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

**********************************************************************************************************************************

اطلاعیه شماره 1 مورخ 99/11/20
فرم دعوت از داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول هشتمین آزمون فراگیر استخدامی ستاد  وزارت کشورو  استانداری ها  (فرمانداری ها وبخشداری ها)

   با توجه به اعلام نتایج اولیه(کتبی) هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشورو مجاز شدن عده ای از داوطلبان برای راه­یابی به مرحله بعد ، بدینوسیله از افراد مندرج در جدول پیوست، دعوت می­شود برابر تاریخ های تعیین شده شخصاً جهت تحویل مدارک مراجعه نمایند.

آدرس محل مراجعه داوطلبان : ایلام- استانداری ایلام- ساختمان اصلی- طبقه اول- سالن جلسات شهید حمد حیدری

مدارک مورد نیاز (لطفاً مدارک داخل پوشه تحویل شود)

 1. ۳ قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
 2. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن؛
 3. اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن؛
 4. اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن؛
 5. اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن(برای آقایان)؛
 6. اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران بر اساس بند ب صفحه 1 دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
 7. اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور(برای معلولین)؛
 8. ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
 9. ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)؛
 10. ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی(فرم پیوست) و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ 27/07/1399 سازمان سنجش آموزش کشور)

      **  وزارت کشور(ستاد  و استانداری ها) می توانند حسب مورد نسبت به درخواست سایر مستندات مورد نیاز اقدام لازم بعمل آورد و داوطلبان لیست مدارک تحویلی خود را امضاء و تحویل نمایند .

تذکرات مهم:

 1. تحویل مدارک از تاریخ 25/11/1399 شروع و افراد براساس تاریخ های معین شده پذیرش می شوند و این روند در تاریخ 29/11/1399 خاتمه می یابد . لذا عدم مراجعه وتحویل مدارک توسط داوطلب در مهلت مقرر به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.

نکته: برای افرادی که بنا به دلایل موجه در موعد مقرر مراجعه نکنند و یا برای اخذ گواهی های مورد نیاز از دستگاههای ذیربط نیاز به زمان بیشتری (نسبت به تاریخ تعیین شده برای مراجعه) داشته باشند این فرصت فراهم می شود تا تاریخ 1399/12/10 نسبت به تحویل و تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

 1. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به ‌اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
 2. مواردی که موجب حذف داوطلب می شود عبارتند از:

             الف: عدم قرار گرفتن در محدوده سنی اعلام شده

              ب : عدم تطابق زمان صدور گواهی موقت تحصیلی یا مدرک دانشنامه با شرایط اعلام شده

              ج : عدم تطابق تاریخ صدور کارت معافیت دائم و یا تاریخ پایان خدمت با شرایط اعلام شده

د : عدم ارائه مستندات مربوط به سهمیه معرفی شده

        4. مواردی که منجر به تغییر نمره داوطلب می شود و ممکن است منتج به تغییر وضعیت داوطلب گردد.

الف: عدم ارائه مستندات دال بر بومی بودن

ب: عدم ارائه مستندات دال بر حافظ قرآن بودن

 

جدول پیوست

فرم استشهاد محلی