استانداری ایلام

در دومین روز از ضبط مناظره‌های انتخاباتی عنوان شد:

قدردانی استاندار ایلام از ابتکار عمل رسانه‌ی ملی در انتخابات

قدردانی استاندار ایلام از ابتکار عمل رسانه‌ی ملی در انتخابات

در دومین روز از ضبط مناظره‌های انتخاباتی عنوان شد:
✔️ قدردانی استاندار ایلام از ابتکار عمل رسانه‌ی ملی در انتخابات

📲| به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، امروز جمعه و در دومین روز از ضبط مناظرات کاندیداهای دوازدهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام، دکتر بهرام‌نیا استاندار به صدا و سیمای مرکز ایلام رفت و از استودیوی مناظرات کاندیداها بازدید و با مسئولین و دست‌اندرکاران این برنامه گفتگو کرد.

مناظره‌های انتخاباتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ی انتخابیه‌ی ایلام(حوزه‌ی شمال) با حضور ۱۵ نفر از داوطلبان و با نظارت اعضای کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات استان در صدا و سیمای استان ایلام در حال برگزاری می‌باشد.


همچنین مناظره‌ی داوطلبان حوزه‌ی انتخابیه‌ی دهلران(حوزه‌ی جنوب) دیروز با حضور ۶ نفر از نامزدها تهیه و ضبط گردید که در ایام مجاز تبلیغات در کانال‌های تلویزیونی استان پخش می‌شوند.

دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام در بازدید از استودیو‌ی ضبط مناظرات انتخاباتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی، از اقدام رسانه‌ی ملی در برگزاری این برنامه تقدیر کرد و گفت تدوین برنامه‌ی این مناظره‌ها، فرصت بسیار مناسبی برای افزایش شناخت مردم از برنامه‌ها و اهداف نامزدها در این دوره از انتخابات است.

دکتر بهرام‌نیا از ایجاد فرصت برابر برای نامزد‌های انتخاباتی در قالب مناظره و کمک به انتخاب اصلح از سوی مردم، قدردانی کرد.
 

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است