استانداری ایلام

استاندار ایلام

مرکز ماده(۱۶) شهر ایلام تا قبل از پایان سال راه‌اندازی و مسئولیت اداره‌ی آن با بهزیستی استان است

مرکز ماده(۱۶) شهر ایلام تا قبل از پایان سال راه‌اندازی و مسئولیت اداره‌ی آن با بهزیستی استان است

استاندار ایلام:
✔️مرکز ماده(۱۶) شهر ایلام تا قبل از پایان سال راه‌اندازی و مسئولیت اداره‌ی آن با بهزیستی استان است/حقوق، اضافه‌کار، عیدی کارکنان و نیروهای شرکتی تا قبل از ۱۵ اسفندماه پرداخت می‌شود

📲|به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، روز یکشنبه ۲۹ بهمن‌ماه نشست هماهنگی تعیین تکلیف متولی برای مرکز ماده(۱۶) شهر ایلام، به ریاست دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام و با حضور حسنی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام، سردار شاکرمی فرمانده‌ی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام، بخشنده دادستان ایلام، سرهنگ نجفی جانشین فراجا استان، نورعلیوند مدیرکل بهزیستی استان، کریمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و  اسکندری مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان در دفتر استاندار برگزار شد.

استاندار ایلام در این نشست ضمن گرامی‌داشت هفته‌ی سربازان گمنام امام‌زمان(عج) گفت: این هفته را به همه‌ی عزیزانی که لباس امنیت و خدمت را برای امنیت این مرز و بوم پوشیدند تبریک عرض می‌کنم‌.

دکتر بهرام ‌نیا ادامه داد: خوشبختانه مرکز ماده(۱۶) در نهایت تکمیل و تا قبل از پایان سال راه‌اندازی و مسئولیت اداره و متولی اصلی آن اداره‌کل بهزیستی استان است اما سایر دستگاه‌های مرتبط برای انتظامات، بهداشت و درمان، خدمات شهری و سایر امورات برای اداره‌ی این مرکز، با بهزیستی مشارکت خواهند کرد.

براساس این گزارش در این نشست با تاکید دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام به شهردار ایلام برای پرداخت مطالبات نیروهای شرکتی و کارکنان شهرداری، مقرر گردید حقوق، اضافه‌کار و عیدی کارکنان و نیروهای شرکتی تا قبل از ۱۵ اسفندماه پرداخت شود.

گفتنی است مرکز ماده (۱۶) مرکز نگهداری، درمان و بازتوانی معتادان متجاهر موضوع ماده (۱۶) قانون مبارزه با مواد مخدر است که در راستای سیاست دولت و تاکیدات رییس جمهور این مراکز برای نگهداری، درمان و بازتوانی معتادان متجاهر راه‌اندازی می‌‌شوند.

مرکز ماده ۱۶ ایلام در کمربندی شرفی شهر ایلام، ساختمان آن تکمیل شده و با تاکید استاندار ایلام  تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود که در این نشست مسئولیت اصلی آن به اداره کل بهزیستی استان سپرده شد.

🗓  یکشنبه  ۲۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ 
@ostandari_ilam

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است