استانداری ایلام

استاندار ایلام

دانشجویان برای انعکاس دستاوردها، «راویان اول» باشند/ لازمه‌ی اقتدار نظام، قدرت نرم و نفوذ گفتمان  ایران در عرصه‌ی جهانی، مشارکت بالا در انتخابات است

دانشجویان برای انعکاس دستاوردها، «راویان اول» باشند/ لازمه‌ی اقتدار نظام، قدرت نرم و نفوذ گفتمان  ایران در عرصه‌ی جهانی، مشارکت بالا در انتخابات است

استاندار ایلام:
✔️  دانشجویان برای انعکاس دستاوردها، «راویان اول» باشند/ لازمه‌ی اقتدار نظام، قدرت نرم و نفوذ گفتمان  ایران در عرصه‌ی جهانی، مشارکت بالا در انتخابات است/ حکومت جمهوری اسلامی بسترساز ظهور منجی عالم بشریت امام‌زمان(عج) است/ دانشجویان با نفوذ کلام بالا زمینه‌ساز مشارکت بالای مردم در انتخابات باشند 

📋بخش اول

📲|به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استاندار ایلام، دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام روز دوشنبه ۳۰ بهمن‌ماه در همایش دانشگاهیان استان ایلام برای ایران قوی اظهار داشت: دانشجویان امید آینده و منشا تحول در کشور هستند که این همایش و هم‌افزایی با حضور دانشجویان، کارکنان دانشگاه و اساتید موجب غنای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی این نشست می‌شود.

وی افزود: حکومت جمهوری اسلامی بسترساز ظهور منجی عالم بشریت امام‌زمان(عج) است که با قیام خود کره‌ی خاکی را سرشار از  عدالت خواهد کرد.

نماینده‌ی عالی دولت در استان ایلام ادامه داد: این نظام به قیام امام‌زمان(عج) متصل می‌شود و امامین انقلاب همواره تاکید کردند حفظ نظام از اوجب واجبات است.

دکتر بهرام‌نیا خاطرنشان کرد: رهبر فقید انقلاب و رهبر معظم انقلاب بر انعکاس دستاوردها تاکید داشتند که و امروز رهبر معظم انقلاب در این راستا جهاد تبیین را عنوان کردند.

وی تصریح کرد: دانشگاهیان مرجع هستند و جامعه‌ی مخاطب دارند و دارای نفوذ کلام بالایی در جامعه هستند و می‌توانند زمینه‌ساز مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو باشند.

وی در ادامه به موضوع مشارکت مردم در انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای غربی اشاره کرد و گفت: با وجود این‌که شرکت در انتخابات در نظام جمهوری اسلامی آزاد است اما همواره مردم ایران در انتخابات‌های ادوار، مشارکت بالایی داشتند. میزان مشارکت در انتخابات آزاد ایران همواره بیش از مشارکت در انتخابات اجباری کشورهای غربی است.

دکتر بهرام‌نیا یادآور شد: یکی از ارکان هر جامعه مدنی انتخابات است که در آن قدرت می‌چرخد و مانع از استبداد و انحصار‌طلبی می‌شود.

وی ادامه داد: اگر انتخاب نکنیم دیگران برای ما انتخاب می‌کنند و دیگر در تعیین سرنوشت خود موثر نخواهیم بود.

استاندار ایلام بیان داشت: سربازان پیاده نظام دشمن، در صدد کم‌رنگ کردن انتخابات هستند که با مشارکت بالا در انتخابات آخرین فتنه‌ی آنان خنثی و با شکست مواجه می‌شوند.

نماینده‌ی عالی دولت در استان ایلام تصریح کرد: جبهه‌ی استکبار همه‌ی تلاش خود را برای فاصله انداختن بین مردم و مسئولان به‌کار گرفته است و در مسیر ناتو فرهنگی و جنگ ادراکی در حال حرکت است.

وی خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی امروز در همه‌ی عرصه‌ها در حال پیشرفت است و روز به روز بر اقتدار این کشور افزوده می‌شود.

دکتر بهرام‌نیا ادامه داد: در دوران قبل از انقلاب، عمده‌ی پزشکان خدمات‌دهنده به مردم از کشورهای بنگلادش و هندوستان بودند اما امروز در بسیاری از حوزه‌های پزشکی از جمله اورولوژی، جراحی قلب و جراحی روده دارای متخصصان و پزشکان توانمندی هستیم.

❑‌کمیته‌ی اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان ایلام 

#انتخابات_پرشور
#مشارکت_حداکثری

🗓 دوشنبه  ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ 
@ostandari_ilam

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است